Jaarkalender

 

Virtual Regatta - 01 donderdag 17 december 2020 21:00
Wintertraining Optimist - 01 zaterdag 19 december 2020 14:00

Webinar: Voorrangsregels (regels 10-17)

zaterdag 16 januari 2021 10:30
Hulde clubkampioenen 2020 zaterdag 16 januari 2021 20:30
Virtual Regatta - 02 donderdag 21 januari 2021 21:00
Wintertraining Optimist - 02 zaterdag 23 januari 2021 14:00
Virtual Regatta - 03 donderdag 28 januari 2021 21:00
Webinar: wijzigingen RSS 2021-2024 zaterdag 30 januari 2021 10:30
Virtual Regatta - 04 donderdag 4 februari 2021 21:00

Webinar: Merktekenruimte (regel 18)

zaterdag 6 februari 2021 10:30
Virtual Regatta - 05 donderdag 11 februari 2021 21:00
Nieuwjaarsreceptie (virtueel) zaterdag 13 februari 2021 19:00
Virtual Regatta - 06 donderdag 18 februari 2021 21:00

Webinar: Hindernissen (regels 19-20)

zaterdag 20 februari 2021 10:30
Virtual Regatta - 07 donderdag 25 februari 2021 21:00
Wintertraining Optimist - Virtueel zaterdag 27 februari 2021 14:00
Virtual Regatta - 08 donderdag 4 maart 2021 21:00
Webinar: Overige regels: 21-23, 43 en 44 zaterdag 6 maart 2021 10:30
Virtual Regatta - 09 donderdag 11 maart 2021 21:00
Klusdag in en rond het clubhuis zaterdag 13 maart 2021 09:30
Wintertraining Optimist - 03 zaterdag 13 maart 2021 14:00
Algemene ledenvergadering zaterdag 13 maart 2021 19:30

Webinar: Verloop van een wedstrijd (regel 25-37)

zaterdag 20 maart 2021 10:30
Wintertraining Optimist - 04 zaterdag 20 maart 2021 14:00
CWO monitoren dag (virtueel) zondag 28 maart 2021 10:30
Training vaardigheid motorboten  zaterdag 10 april 2021 11:00
Training Optimist - 01 zaterdag 10 april 2021 13:00
Wedstrijd alle klassen - 01 zondag 11 april 2021 10:30
Training vaardigheid motorboten  zaterdag 8 mei 2021 11:00
Training Optimist - 02 zaterdag 8 mei 2021 13:00
Training Laser en Splash - 01 zaterdag 8 mei 2021 13:00
Wedstrijd alle klassen - 02 zondag 9 mei 2021 10:30
Training vaardigheid motorboten  zaterdag 5 juni 2021 11:00
Training Optimist - 03 zaterdag 5 juni 2021 13:00
Training Laser en Splash - 02 zaterdag 5 juni 2021 13:00
Wedstrijd alle klassen - 03 zondag 6 juni 2021 10:30
Training vaardigheid motorboten  zaterdag 12 juni 2021 11:00
Training Optimist - 04 zaterdag 12 juni 2021 13:00
Training Laser en Splash - 03 zaterdag 12 juni 2021 13:00
Training vaardigheid motorboten  zaterdag 26 juni 2021 11:00
Training Optimist - 05 zaterdag 26 juni 2021 13:00
Braakman Cup Optimist (Bobonne Cup) zondag 27 juni 2021 10:30
Training vaardigheid motorboten  zaterdag 3 juli 2021 11:00
Training Optimist - 06 zaterdag 3 juli 2021 13:00
Training Laser en Splash - 04 zaterdag 3 juli 2021 13:00
Wedstrijd alle klassen - 04 zondag 4 juli 2021 10:30
Laser clinic zaterdag 17 juli 2021 10:30
Braakman Cup Laser zondag 18 juli 2021 10:30
Braakman Cup Spanker -  dag 1 zaterdag 24 juli 2021 12:00
Barbecue - 01 zaterdag 24 juli 2021 19:00
Braakman Cup Spanker - dag 2 zondag 25 juli 2021 10:30
Trainingsweek voor Optimist, Splash en Laser maandag 26 t/m vrijdag 30 juli 09:00
Training Optimist - 07 zaterdag 14 augustus 2021 13:00
Training Laser en Splash - 05 zaterdag 14 augustus 2021 13:00

Training stroming varen in Breskens

Meer info bij caroline.van.laethem7@gmail.com

zondag 15 augustus 2021 10:00
Training Optimist - 08 zaterdag 21 augustus 2021 13:00
Training Laser en Splash - 06 zaterdag 21 augustus 2021 13:00
Barbecue - 02 zaterdag 21 augustus 2021 19:00
Wedstrijd alle klassen - 05 zondag 22 augustus 2021 10:30
Training Optimist - 09 zaterdag 11 september 2021 13:00
Training Laser en Splash - 07 zaterdag 11 september 2021 13:00
Wedstrijd alle klassen - 06 zondag 12 september 2021 10:30
Training Optimist - 10 zaterdag 18 september 2021 13:00
Hulde clubkampioenen 2021 / kaas- en wijnavond zaterdag 13 november 2021 19:00
Wintertraining Optimist - 05 zaterdag 11 december 2021 14:00