Voorlopige evenementen kalender 2019

Uitslagen kunt u na de wedstrijd terug vinden door op de wedstrijd te klikken

Zaterdag

19 januari

19:00

  Nieuwjaarsreceptie

 

Zondag

3 maart

TBA

  Wedstrijdleiding bijscholing (follow up)

 

Zaterdag

16 maart

14:00

  Theorietraining wedstrijdleiding

 

Zaterdag

16 maart

19:30

  Algemene Leden Vergadering

 

 

23-24/11

TBA

  CWO instructeurs uitleg

 

Zondag

14 april

10:30

  1e Wedstrijd voor alle klassen

zie link wedstrijdbepalingen onder aan de pagina

Zaterdag

4 mei

10:00

  Klusdag in en rond het clubhuis

 

Zaterdag

11 mei

13:00

  1e Training Optimist 

 

Zondag

12 mei

10:30

  2e Wedstrijd voor alle klassen

 zie linkwedstrijdbepalingen onder aan de pagina

Zaterdag

25 mei

13:00

  2e Training Optimist

 

Zaterdag

8 juni

13:00

  3e Training Optimist

 

Zondag

9 juni

10:30

  3e Wedstrijd voor alle klassen

zie link wedstrijdbepalingen onder aan de pagina

Zaterdag

22 juni

13:00

  4e Training Optimist

 

Zondag

23 juni

10:30

  Bobonne Cup voor Optimist

zie link wedstrijdbepalingen onder aan de pagina

Zaterdag

13 juli

13:00

  5e Training Optimist

 

Zondag

14 juli

10:30

  Braakman Cup Laser+Finn+Europe

zie link wedstrijdbepalingen onder aan de pagina

Zaterdag

20 juli

20 juli

12:00

19:00

  Braakman Cup Spanker

  Barbecue

zie link wedstrijdbepalingen onder aan de pagina

Zondag

21 juli

10:30

  Braakman Cup Spanker

zie link wedstrijdbepalingen onder aan de pagina

Ma t/m vr

22 - 26 juli

09:00

  Trainingsweek voor Optimist, Splash en Laser

 

Zaterdag

3 augustus

13:00

  6e Training Optimist

 

Zaterdag

10 augustus

13:00

  7e Training Optimist

 

Zondag

11 augustus

10:30

  4e Wedstrijd voor alle klassen

zie link wedstrijdbepalingen onder aan de pagina

Zaterdag

17 augustus

13:00

  8e Training Optimist

 

Zaterdag

24 augustus

13:00

  9e Training Optimist

Zaterdag

24 augustus

19:00

  BBQ

 

Zondag

25 augustus

10:30

  5e Wedstrijd voor alle klassen

zie link wedstrijdbepalingen onder aan de pagina

Zaterdag

21 september

13:00

  10e Training Optimist

 

Zondag

22 september

10:30

  6e Wedstrijd voor alle klassen

zie link wedstrijdbepalingen onder aan de pagina

Zaterdag

9 november

19:00

  Huldiging clubkampioenen tijdens

  kaas- en wijnavond

 

 

*Wedstrijdbepalingen worden alleen nog via deze website ter beschikking gesteld.